Betebet Ortaklık Programı

Betebet Ortaklık Programı

Betebet ortaklık programı ile sadece siteye kayıt olanlara değil aynı zamanda sitenin tanıtımını yapan kişilere de kazandırıyor. Sosyal medya hesapları ve kendine ait bir web sitesi olan her yetişkin sitenin ortaklık programından yararlanabiliyor. Ortaklık programına katılan kişiler en yüksek komisyon oranları ile gerçek kazançlara sahip olabiliyor. Sitenin reklamının yapılacağı afişler, linkler ve bannerler sitenin deneyimli kadrosu tarafından hazırlanarak size sunuluyor. Bunlar her yapılan adres değişikliğinde ise güncelleniyor ve siteye girişlerin sorunsuz olarak yapılması mümkün olmaktadır. Hazırlanan özel program ile de sizin sitenizi kullanan kaç kişinin siteye giriş yaptığıdır. Hatta kayıt olduğunu, ne kadar yatırım yaptığını görebilirsiniz. Ayrıca kendi kazancınızı kendiniz takip edebilirsiniz. Bete bet kayıt işlemini yapmanız ile de ayrıca site hesabınıza yapılan yatırımlardan belli oranlarda komisyonlar ve bonuslar aktarılıyor.

Betebet Ortaklık Programı Nedir?

Betebet ortaklık programı nedir diye soran kişiler için biraz açıklamak gerekiyor. Siteye kayıt olarak burada bulunan affiliate yani ortaklık programına kayıt olduğunuzdadır. Yani site ile artık bir anlamda ortak olmuş oluyorsunuz. Sitenin tanıtımını kendi web sitenizden ve sosyal medya hesaplarınız üzerinden yapma üzerine kuruludur. Yani olan bu ortaklıkta sizin sayenizde siteye kayıt olanlardan da belli oranlarda komisyon alınmaktadır. Cazip oranları ve bahis çeşitliliğe ile buradan kazandığını komisyonları gerçek kazançlara dönüştürebilirsiniz. Belirttiğiniz hesap numarasına da site hak etmiş olduğunuz komisyonu yatırmaktadır. Diğer sitelerde olmayan bir özellik ile sizin reklamınız ile betebet kayıt yapan kişilerin sayısını görebilirsiniz. Sitenin adresi değiştiğinde ise bu durumundandır. Hatta kazançlarınıza engel olmasını önlemek için yenilenen adresin linkleri de müşteri temsilcileri tarafından bildiriliyor. 

Betebet Ortaklık Programı Komisyonlar

Betebet ortaklık programı komisyonlar oran olarak nasıl yer alıyor diye incelendiğinde bunun %40’a kadar vardığını görebilirsiniz. Bu çok yüksek oranlar ile her zaman kazanmak mümkün oluyor. Sitede oluşturulacak ortaklık üyeliği üzerinden elde edilen kazançlar süreklidir. Bu kazancın artması için sizin sitenin tanıtımını yapmanız yeterli olmaktadır. Siz kendi web sitenizin ve sosyal medya hesaplarınızın takipçi ve ziyaretçi sayısını arttırmanız ile birlikte sitenin de müşteri sayısı artacaktır. Bu şekilde de sizin de kazancınız artacaktır. Ayrıca gerçek kazançlar elde etmenin keyfini sürekli olarak yaşayabilirsiniz. Sitenizden betebet üyelik daha fazla olduğu sürece de bu kazançlar artmaya devam edecektir. Güvenilir site arayışının arttığı bu günlerde siz de oyuncuları doğru adrese yönlendirebilirsiniz.